?

Log in

No account? Create an account
 
 
10 September 2010 @ 03:29 pm
Обмен Яндекс.Деньги на гривны  
Находитесь в Украине и не знаете как обменять ЯД на гривны? Тогда мы идем к вам :-)
Пользуйтесь услугами обменного пункта y-money.com.ua/sell.html
На этой странице вы найдете более чем исчерпывающую информацию о процедуре обмена Яндекс Денег на реальные деньги. В комментариях от посетителей сайта и ответах от администрации раскрыта вся процедура в мельчайших нюансах. Но если у вас все еще останутся вопросы, звоните по телефону - это самый быстрый способ расставить все точки над "i".


И напоследок новости:

Підписки Skype можна оплачувати Яндекс.Грішми 

Гарна новина для активних користувачів Skype: тепер передплати на місяць можна оплачувати Яндекс.Грішми. Виберіть підходящий вам тарифний план, поповните рахунок і дзвоніть на міські й мобільні телефонні номери по усьому світу за низькими розцінками.

Ви можете оплатити пакет на 60, 120 або 400 хвилин розмов на один, три або шість місяців. А якщо ви часто й подовгу розмовляєте із друзями й родичами за кордоном, спробуйте необмежену підписку всього від 4,99 євро на місяць. При цьому ваша підписка буде продовжуватися автоматично після закінчення терміну дії. А на сайті Яндекс.Грошей ви можете підключити послугу швидкої оплати Skype і більше не хвилюватися про те, що на рахунку в самий непідхдящий момент закінчаться гроші.

Крім того, оформивши підписку, ви зможете користуватися голосовою поштовою скринькою, настроїти переадресацію дзвінків або передавати виклики на стаціонарні телефони в обраній країні.